צילום: David Bernstein

קוראים לי אהוד לוסין אני בן 21 מירושלים. השתחררתי לפני שנה מגלי צה"ל ובמהלך השירות מילאתי מגוון תפקידים ביניהם הפקה, עריכה והגשה. מאז השחרור אני עובד בעולם יחסי הציבור, ההפקה והשיווק ומחלטר כמורה מחליף בבית הספר היסודי יפה נוף בירושלים. 

מגיל צעיר אני שבוי של עולם הספרות והמחזאות. התחנכתי על ספרות ושירה עברית וקראתי בשקיקה את כתביהם של ש"י עגנון, נתן אלתרמן, לאה גולדברג, רחל, זלדה, עמוס עוז, יונה וולך, דוד גרוסמן, אתגר קרת ואשכול נבו. 

אני בוגר מגמת תיאטרון ועבורי חנוך לוין, סמואל בקט, ברטולט ברכט וויליאם שייקספיר הם לא רק יוצרים גדולים אלא גם מורי דרך ומקורות השראה. 

מאז ומעולם התבטאתי טוב בעל פה אך בכיתה ז' אובחנתי כלקוי למידה (דיסגרף) ונקבע שיכולת ההתבטאות שלי בכתב נמוכה מזו שבעל פה. למרות (ואולי בזכות) האבחנה הזו, כבר שנים שאני כותב סיפורים קצרים ומחזות. 

הכתיבה העקשנית הולידה פירות רבים והמשמעותי שביניהם הוא ספר הביכורים הראשון שלי שמונח כאן לפניכם. בתור סופר ואיש תקשורת מתחיל, דעתכם חשובה לי! יותר מאשמח אם תקליקו על אחד הבאנרים כאן למטה ותצרו איתי קשר בכל פלטפורמה שתבחרו: פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר וואטסאפ או מייל. והכי חשוב – אהבתם את הספר? מוזמנים לשתף!

יצירת קשר

צילום: David Bernstein